اگر جوابتون رو از سوال های زیر پیدا نکردید ، حتما باهامون تماس بگیرید. ما همیشه پاسخگو هستیم.

تو تن رو ، علاوه بر فروش عمده که فروشندگان زیادی از سراسر کشور از ما خرید می کنن ، به صورت تک هم فروش داره و خانواده ها به راحتی میتونن خریدشن رو ثبت کنن.

برای این که از موجودی اطلاع کسب کنید ، محصول رو در سایت جستجو کنید ، اگر از منوی سایز ، سایز مدنظرتون رو انتخاب کنید ، موجودی انبار بهتون نشون داده میشه.

بعد از اینکه محصول مدنظرتون رو در سایت پیدا کردید و از منوی سایز ، سایز مورد نظرتون رو انتخاب کردید ، به سبد خرید اضافه می کنید ، اقدام به تسویه حساب می کنی و اطلاعاتتون رو در باکس های در نظر گرفته شده وارد می کنید.

محصولات توسط تیم عکاسی می شوند و علاوه بر تصاویر ژورنالی ، تصاویر واقعی هم در معرض دید مشتری قرار می گیره ، از طرف دیگه اندازه گیری دقیق هم برای هر محصول در قالب جدول آماده شده ، بنابراین امکان تعویض وجود ندارد.

بسته ها قبلا از ارسال ، توسط پرسنل تو تن رو چک می شن و به گونه ای بسته بندی میشن تا سالم به دست مشتریان عزیز برسه.

تو تن رو ، سفارشات را با پست پیشتاز ارسال می کنه و حداکثر بعد از 4 تا 5 روز کاری به دستتون میرسه.

با ثبت سفارش از سایت ، هزینه ارسال 30 هزار تومان است.

سایت پخش پوشاک تو تن رو ، از بزرگترین عمده فروشان لباس بچه در تهران هست که دفتر کاری واقع در تهران ، خیابان ولیعصر ، منیریه است. این وب سایت، برای دریافت درگاه پرداخت تمام مراحل تایید هویت رسمی را گذرانده ، پس به راحتی می توانید اعتماد کنید. هم چنین می توانید از طریق شماره تماس زیر از طریق تماس تلفنی ، تلگرام یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید. شماره تماس: 09199272793

اگر از سمت تو تن رو ، خطایی در ارسال صورت بگیرد ، با هزینه پخش ، سفارش را عودت می دهید و سفارش صحیح برای ارسال می گردد.

بله ، شما می توانید با عضویت در مجموعه همکاران ما ، کد تخفیف دریافت کنید ، با قیمت نزدیک به عمده که در اختیار شما قرار می گیرد ، برای مشتریان خود ثبت سفارش کنید ، بسته به اسم شما برای مشتری شما ارسال می شود.