توتن رو  معتقد است اصول حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران بسیار مهم و حساس است. در این سند اصول محرمانگی اطلاعات  توتن رو  و نیز راهکارهای  توتن رو  برای حفظ حریم شخصی و اطلاعات کاربران سایت  توتن رو  توضیح داده شده است.

محتویات این سند

 • این سند شامل توضیحی درباره اطلاعات خصوصی ای است که  توتن رو  از کاربران سایت جمع آوری می کند و نیز نحوه استفاده  توتن رو  از این اطلاعات. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران  توتن رو  را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، نشانی، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود.
 • این سند به مواردی که در اختیار  توتن رو  نیست و  توتن رو  هیچ کنترلی بر آن ها ندارد نمی پردازد. شرکت های مشتری خدمات  توتن رو  و افراد ثالثی که در استخدام  توتن رو  نیستند و همچنین اطلاعات ثبت شده در Whois نام دامنه کاربر از جمله این موارد هستند.
 • این سند حاوی قوانین خرید از وبسایت است . و حقوق خریدار و فروشنده را در برابر هم توضیح میدهد.

اطلاعات جمع آوری شده و نحوه استفاده از آن ها

 • شما با ثبت نام و ارسال فرمهای سفارش و پشتیبانی در سایت  توتن رو  اطلاعات خصوصی خود از قبیل نام، نشانی، نشانی الکترونیک و … را در اختیار  توتن رو  قرار می دهید.
 • پس از ورود به سایت  توتن رو  شما یک کاربر ناشناخته نیستید و اطلاعات مربوط به استفاده شما از خدمات  توتن رو  نگهداری می گردد. این اطلاعات شامل سفارشات و تراکنشها، سرویسهای مورد استفاده، اطلاعات فردی و مانند آن بوده ولی محدود به این موارد نیست.
 • توتن رو  کلیه تراکنش های شما از جمله تراکنش های مالی را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • توتن رو  به صورت خودکار پس از ورود شما به سایت  توتن رو  اطلاعاتی از قبیل IP شما، اطلاعات کوکی های  توتن رو  و صفحاتی که مشاهده می کنید را جمع آوری و نگهداری می کند.
 • توتن رو  از این اطلاعات در راستای بعضی از مقاصد از قبیل ارتقاء خدمات  توتن رو ، تهیه محتوای مناسب، برنامه های تبلیغاتی و مانند آن استفاده می کند.
 • توتن رو  اطلاعات شما را اجاره نمی دهد، نمی فروشد و به اشتراک نمی گذارد به جز در موارد زیر:
  • در صورت ادغام  توتن رو  در یک شرکت دیگر. در این حالت قبل از به اشتراک گذاری اطلاعات شما، این موضوع به شما اطلاع داده شده و نظر شما را درباره ادامه استفاده از خدمات  توتن رو  یا خروج کامل پرسیده می شود.
  • در صورت تخطی شما از قوانین شرایط و ضوابط سرویسها ، و در صورت وجود شاکی خصوصی نسبت به عملکرد شما، اطلاعات شما در اختیار مراجع قانونی قرار می گیرد.
  • در صورتی که مراجع قضایی اطلاعات شما را –به هر دلیلی- از  توتن رو  بخواهند این اطلاعات در اختیار ایشان قرار می گیرد.
 • توتن رو  ممکن است بر روی کامپیوتر شما کوکی ذخیره کرده و در مراجعات بعدی شما به سایت  توتن رو  از آن استفاده کند.

ویرایش و تغییر اطلاعات شخصی

 • شما می توانید اطلاعات ثبت شده خود را در سایت  توتن رو  تغییر دهید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که در هنگام عضویت در  توتن رو  آن ها را در سایت  توتن رو  وارد نموده اید؛ مگر آنها که از لحاظ شناسایی هویت برای کارکرد  توتن رو  ملاک امنیت حساب کاربری داشته باشد مثل ایمیل و نام خانوادگی و…
 • شما می توانید به طور کامل از  توتن رو  و کلیه خدمات آن خارج شوید. در این حالت برخی از اطلاعات شما از  توتن رو  حذف شده و تعدادی دیگر از آن ها حداقل به مدت یک سال بایگانی می شوند. این اطلاعات شامل نام، نام خانوادگی، نشانی الکترونیک، شماره تلفن همراه، پیام های ارسالی و مانند آن بوده ولی محدود به موارد فوق نیست.

محدودیت دسترسی به اطلاعات

 •  توتن رو  دسترسی کارمندان خود به اطلاعات شما را محدود نموده و فقط کارمندانی که مستقیماً باید برای ارایه خدمات  توتن رو  یا انجام وظایف خود در این راستا با شما در تماس باشند به این اطلاعات دسترسی دارند.
 • توتن رو  جهت حفظ امنیت اطلاعات محرمانه، ممکن است اطلاعات مهم مثل رمز عبور و … را به صورت رمز شده در پایگاه های داده خود ذخیره کند به نوعی که در صورت دسترسی ناخواسته و غیر مجاز به آن ها، این اطلاعات قابل استفاده توسط دیگران نباشد؛ اگر چه نمیتوانیم هیچ تضمینی در این رابطه به شما بدهیم.
 • امیدواریم که بتوانیم به شما این تضمین را بدهیم که از اطلاعات شخصی تان تحت بالاترین استانداردهای امنیتی استفاده خواهد شد.  توتن رو  تلاش خواهد کرد که تمامی راه های معقول را طی کند تا امنیت هر نوع اطلاعاتی را که از شما در اختیار دارد،‌ حفظ کند. همچنین اطلاعات شخصی شما در شبکه های امنی ذخیره می شوند اما متاسفانه،‌ با وجود فناوری فوق و ادوات امنیتی، نمی توان ایمنی هیچ مخابره داده ای از طریق اینترنت را به صورت %۱۰۰ تضمین کرد. بنابراین ما نمی توانیم این اطمینان را به صورت قطعی بدهیم که اطلاعاتی که برای ما می فرستید،‌ در حین ارسال (مخابره) در هر شرایطی در امان خواهند بود و علاوه بر آن نمی توانیم مسئولیت اتفاقات ناشی از دسترسی غیر قانونی به اطلاعات شخصی شما را قبول کنیم. (همانند دسترسی ISP ها به اطلاعات ارسالی از رایانه شما)  توتن رو  مسئولیت عواقب ناشی از دستیابی غیر قانونی شخص یا گروه ثالثی به اطلاعات شخصی شما را نیز نخواهد پذیرفت.

سایت های لینک شده
این سایت ممکن است با وب سایت های دیگر (“سایت های لینک”) پیوند داشته باشد. سایت های لینک شده تحت نظارت  توتن رو  نیستند و  توتن رو  در مورد آنها مسئولیتی ندارد. شما باید توجه داشته باشید که اطلاعات شخصی که برای سایت های لینک می فرستید،‌ تحت نظارت خط مشی حریم خصوصی  توتن رو  نخواهد بود و ما جداً توصیه می کنیم که نسبت به سیستم حفظ حریم خصوصی و سیاست های امنیتی آنها اطلاع حاصل کنید.

تغییرات در این سیاست ها
 توتن رو  حق دارد در هر زمان بدون اطلاع قبلی در متن این سیاست نامه تغییرات ایجاد کند. اگرچه سعی میشود از طریق ایمیل کلیه کاربران از تغییرات مطلع شوند ولی کاربران موظف اند با مراجعه مداوم به این متن، از تغییرات آن مطلع گشته و در صورت مخالفت با آن ، درخواست قطع سرویس خود را نمایند و یا از سایت  توتن رو  خارج شده و به آن مراجعه نکنند. در غیر این صورت تمام پیامد های احتمالی آن بر عهده کاربران خواهد بود .

قوانین خرید از وبسایت

 • هر ثبت سفارش روند ارسال مجزا و هزینه اررسال جدا از یکدیگر داشته و نمیتوان سفارش ها حتی در طی یک روز را به هم پیوست کرد ، لطفا قبل از پرداخت نهایی ، نسبت به بررسی و تکمیل دقیق محصولات در سبد خرید اقدام نمایید تا محصولات دلخواه شما در فرصت سریعتر و با هزینه ارسال کمتری بدست شما برسد

تمامی محصولات قبل از ارسال بصورت کامل از نظر آسیب و شکستکی توسط پرسنل توتن رو چک می شوند و تا حد امکان به بهترین وجه بسته بندی خواهد شده تا سالم بدست مشتریان برسد ، با توجه به این نکته
چنانچه در مسیر تحویل به مشتری بدلیل بی دقتی شرکت های کالارسان، اجناس دچار آسیب گردد ، امکان تعویض یا عودت مبلغ وجود ندارد و مسئولیت آن با خریدار می باشد

 • هزینه ارسال به وزن سفارشات شما بستگی دارد و توسط اداره پست و … بر مبنای آن مشخص شده و درب منزل از شما دریافت می گردد

پرداخت هزینه محصولات خریداری شده در سایت اجباریست

 • در اکثر مواقع سفارش مشتریان در روز کاری بعد از ثبت سفارش ، برای آنها ارسال خواهد شد ، در صورت بالا بودن حجم سفارشات نهایتا ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد از ثبت سفارش (به جز ایام تعطیل) ، اجناس شما برایتان ارسال می شوند.
 • اگر خطای ارسال اشتباه محصول ، از طرف پخش توتن رو رخ بدهد ، این عمده فروش با هزینه خودش اجناس را پس گرفته و سفارش صحیح را جایگزین خواهد کرد.
 • خریدار موظف است تمامی اطلاعات شخصی خواسته شده در سایت را با دقت و کاملا صحیح  طبق فیلدهای موجود وارد نماید ، در صورت خطا در آدرس یا شماره های ارتباطی مسئولیت اشتباه با خریدار اشت
 • خریدار موظف است در صورت نیاز به اعلام موردی ویژه درباره سفارش خود ، مطلب مذکور را در هنگام ثبت سفارش در بخش توضیحات فاکتور قید نماید
 • اگر خریدار اشتباها ثبت سفارش کرده باشد و یا از خرید منصرف شود بایستی ظرف ۳ ساعت از زمان پرداخت به پشتیبان سایت اطلاع داده تا جنس درخواستی شما جایگزین شده و در صورت انصراف از خرید مبلغ به شما باز گردد .

لازم به ذکر است در صورت تاخیر در اطلاع رسانی پخش توتن رو مسئولیتی در قبال این خطای خرید نخواهد داشت

 • وب‌سایت توتن رو طبق قوانین جرایم رایانه‌ای متعهد می‌شود که اطلاعات کاربران را با تمام امکاناتی که در اختیار دارد محافظت کند و به هیچ‌عنوان این اطلاعات را در اختیار سازمان‌ها و مراکز دیگر به منظور تبلیغات یا خدمات دیگر ارائه ندهد.
 • همچنین ما این امکان را در اختیار کاربران قرار داده‌ایم تا کاربران در صورت عضویت در سایت توتن رو بتوانند، اطلاعات خود را ویرایش کنند یا در صورت درخواست برای حذف کاربری خود با ارسال درخواست به تیم پشتیبان این امکان برای آنها فراهم گردد.
 • اگر در این وبسایت، صاحب حساب کاربری باشید، یا نظری به اشتراک بگذارید، حق درخواست فایل داده‌های شخصی خود -یعنی داده‌هایی که ما از شما دریافت و نگهداری کرده‌ایم- را دارید. این داده‌ها شامل هر چیزی است که در وبسایت بر جای گذاشته‌اید. ضمنا حق درخواست برای پاک کردن تمام داده‌های شخصی‌تان نیز کاملا محفوظ است. البته این داده‌ها مواردی را که برای اهداف مدیریتی، قانونی و امنیتی در اختیار داریم، شامل نمی‌شود
 • کلیه محتوا ها ، تصاویر و ویدیو های بر روی این سایت متعلق به پخش توتن رو است و کاربران حق انتشار بدون تایید تیم پشتیبانی را ندارند
 • کاربر موظف است در حفظ نام کاربری و پسورد خود کاملا دقت نماید ، بدیهی است چنانچه در این زمینه کوتاهی نموده باشد وبسایت توتن رو در برابر اتفاقات ناشی از آن مسئول نخواهد بود
 • در پخش توتن رو به دلیل فروش بالا اجناس  مدت زیادی باقی نمی مانند و در حال شارژ مداوم بوده و خرید های توتن رو از اجناس کارشناسی شده و مدت دار است   اما چنانچه به هر دلیل جنس تاریخ گذشته به دست شما برسد پخش توتن رو اجناس مذکور را پس خواهد گرفت
 • با وجود درگاه های مطمئن در وبسایت توتن رو، احتمال بروز خطا در هنگام پرداخت صورتحساب بسیار کم است اما چنانچه با مشکل مواجه شدید و مبلغ به حساب شما باز نگشت ، کافیست با شماره های داخل سایت در بخش ارتباط با ما و پشتیبانی فروش پخش توتن رو تماس گرفته و مشکل را اعلام کنید.

 همکاران فروش با بررسی حساب های درگاه و شماره فاکتور شما ، در صورت انتقال وجه به حساب توتن رو ، عملیات ارسال سفارش را تکمیل خواهند نمود.

پرسش ها و پیشنهادها
در صورتی که درباره این سیاست ها پرسشی دارید یا پیشنهادهایی برای تغییرات و بهبود آن ها دارید، با استفاده از فرم ارتباط با ما آن را با تیم  توتن رو  در میان بگذارید.